Fellne per audi a4 dhe Golf 4

Shitet nga: ......... 16 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per audi a4 dhe golf 4 ne gjendje tmir me goll treja shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim