Fellne per audi b4

Shitet nga: Blerim 29 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim