Fellne per audi

Shitet nga: mili 17 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

325 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma m+s 225 55 17
+37744180231 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim