Fellne per audi

Shitet nga: Koci 19 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per audi nr 16 me goma shum tmira qmimi 350 mund te me kontaktoni vetem ne imell k.zhitiu@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim