Fellne per audi

Shitet nga: Demir 22 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per audi.Fellnet jane 15 me goma 195.65.15 Fellnet shitet per shkak se pom vyn paret qmimi i fundit 75e.Fellnet i kan edhe kapakat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim