Fellne per audi

Shitet nga: Artoni 01 Dhj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me pes shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim