Fellne per audi

Shitet nga: Arton 30 Nën 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon gjendje trregullt me guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim