Fellne per bmw me goma r17

Shitet nga: Bmw 22 Pri 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te ruajtura me goma
Per bmw
045408040
Bmw. M3
Alpine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim