Fellne per bmw

Shitet nga: Gazmend 11 Qer 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me gjith goma te veres. Numri i fellneve eshte 16, 225/55.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim