Fellne per bmw 17 inc

Shitet nga: Kola 09 Shk 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim