Fellne per bmw 17col

Shitet nga: 049 877 944 23 Maj 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Bmw 17col
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim