Fellne per bmw 18 coll me goma te veres

Shitet nga: fatmir 26 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnetnper.bmw 18.coll me.goma.te.veres ndrim boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim