Fellne per bmw e60 fellnet jon 16

Shitet nga: Ilir 03 Tet 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per bmw e60 fellnet jan 16 fellne jan 205.55r16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim