Fellne per bmw

Shitet nga: Arbri 27 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per bmw qeto ne foto veq jon pa guma d.m.th veq fellnet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim