Fellne per bmw

Shitet nga: fellne per bmw 18 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per bmw me goma dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim