Fellne per bmw

Shitet nga: Gjihan 02 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per Bmw siq shihet ne ket bmw jon kon munte me kontaktini vetem ne viber +37745612712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim