Fellne per bmw

Shitet nga: Labinot 25 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   399 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per BMW me ni qmim shume te lire
Viber +37744434393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim