Fellne per gjith llojet e MERCEDESIT

Shitet nga: xxxx 16 Shk 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per mercedes fellnet jon 17 me goma te veres jan te niklovata krom me vizllim viti prodhimit fellnev 2003 modelit avantgarde jan shum te rujta pa as ni gervidhje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim