Fellne per golf 15

Shitet nga: xxxx 07 Pri 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 per golf ,pasat etj......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim