Fellne per golf 2

Shitet nga: Golf 2 17 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellene per golf 2-3 nr guma 15
Nr kontaktues 049-22-66-04 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim