Fellne per golf 4

Shitet nga: Ard berisha 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes keto fellne 16 per golf 4 te ardhura nga jasht nuk dridhin jan me goma 205-55-16 qmimi me marveshje i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim