Fellne per golf 4

Shitet nga: burim 23 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 16 me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim