Fellne per golf 4

Shitet nga: Faton 16 Pri 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten urgjentisht fellne per golf4 profili 16.55.205
me gjith goma plus ni kapak rezerv qmimi 110 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim