Fellne per golf 4

Shitet nga: Blerim 24 Nën 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet pacific per kolf 4 te sapo ardhura nga gjermanija
Per me shum mund te na kontaktoni

044
>>>>>> 237-967
049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim