Fellne per golf.5.6.7.pasat.turan.mercedes.Me Go..

Shitet nga: Nexhi 11 Shk 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet per Golf.5.6.7.pasat. Turan.Mercedes Audi .A4.A6. me goma te veres 2 goma ikan 195/55R16 dy copa .205/55R16

Gomat bajn per nje ver
Me kto goma kan ardh prej. CH
Gjindem ne rajon te shtimes
Numri viberit+37744995362
Urgjent.....
Qmimi. I pa diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim