Fellne per golf 5,passat,touran,audi te reja

Shitet nga: fatlum 14 Maj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per golf 5 passat touran audi te ardhura nga zvicrra
me goma treja edhe fellnet pa asnje gervishje
per me shum na kontaktoni
qmimi i volitshem
044 74 74 00
049 30 30 49
viber +377 44 74 74 00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim