Fellne per golf 5

Shitet nga: premton 28 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per golf 5 te po sa ardhura nga gjermania 205-55-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim