Fellne per golf 5

Shitet nga: laurati 21 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per golf 5,pasat,mercedes,audi,shkoda, etj.
fellnet jan 17 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim