Fellne per golf 6

Shitet nga: Graniti 03 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 225/45/17 per gollf 6 qmimi 420 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim