Fellne per golf 6

Shitet nga: Graniti 03 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per golf 6 225/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim