Fellne per golf 6

Shitet nga: Anton 24 Dhj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 6 jan shum te mirat si Fellnet ashtu edhe Gumat
225-45-17
Jan te ardhura nga gjermania
044-726-737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim