Fellne per golf audi pasat bmw etj

Shitet nga: fellne 08 Krr 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim