Fellne per gollf2

Shitet nga: Samet 24 Jan 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me guma te dimrit per gollf2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim