Fellne per mercedes, audi etj

Shitet nga: S 15 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet shum te mira 225.45.17 per mercedes audi etj per ma shum info na kontakto ne numer telefonit ma posht flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim