Fellne per mercedes

Shitet nga: Xxxxxxxx 21 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per mercedes 17inch shum shum te rujtne te ardhura nga jasht me goma te veres te ballansuara fellnet jan krom viti prodhimit fellnev osht 2003 modeli avantgarde
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim