Fellne per mercedes R17

Shitet nga: Koci 21 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per mercedes shum tmira R17 qmimi 450 mund te me kontaktoni vetem ne e-mail k.zhitiu@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim