Fellne per mercedes e220,270,320 m+s

Shitet nga: Morina 11 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gumat thuja gati te reja shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim