Fellne per mercedes nr 15

Shitet nga: isuf 17 Tet 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per mercedes qmimi 95 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim