Fellne per mercedes

Shitet nga: Musli 14 Tet 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per mercedes e clas
Shum tmira
Per me shum info 044198111
kerkoj blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim