Fellne per mercedes

Shitet nga: fedon 23 Pri 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet te ardhura nga zvicra me gjith goma 215 55 r17 gomat 80%t reja tel 044 11 30 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim