Fellne per opel 15-she

Shitet nga: shefki 28 Mar 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet janë ne gjendje te mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim