Fellne per opel 5vrima 16she

Shitet nga: goma 12 Pri 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 me guma komplet guma te reja
fellne per Astra.Zafira etje qmimi 250eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim