Fellne per opell 16

Shitet nga: Xhevdet 02 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 pa goma ne gjendje te mir nuk drishin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim