Fellne per pacifik

Shitet nga: Mirsim 01 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per golf 4 pacific ne gjendje shum te mira. I mir presim thirrjet tua
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim