Fellne per passat

Shitet nga: berati 07 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per pasat fellnet jon shum te rujtne jan me 2 jan me goma te domrit 2 jan me goma te veres shum te mira
fellnet jan te 4 komplet ja 225 17 she
boj ndrrim me fellne 15 she per pasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim