Fellne per passat golf 5

Shitet nga: bujar 18 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per golf 5 passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim