Fellne per peugeot 13coll

Shitet nga: Vllaznim Gashi 03 Jan 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne per peugeot 13coll per me shume info 044182474 045380481 049182474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim