Fellne per peugeot

Shitet nga: ... 12 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
17 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim