Fellne per vw (golf v Passat, touran,audi).

Shitet nga: Arben 28 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellnet shume te mira me goma te veres per (Golf V,VI,Passat c passat cc ,touran ,Audi).225-45-17 ,per me shume kontakto ne numrin 049 31 20 50. Jane te balansuara pa asnje vrejtje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim