Fellne per vw

Shitet nga: Fellne 10 Pri 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Passat,Audi ose per kombi T4 jane pa goma as nuk gjujn as nuk dridhin pres bleres serioz ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim